Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NOVATEK ELECTRO Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja RN Ulkomitat 90x65x18mm Toimintalämpötila -35...55°C Valvottu koko jännitteenlasku Valvottu koko jännitteen min. tai maks. arvojen... Lue lisää
61,67 €(Sis.alv)
49,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RN-118
- Paino: 75.3 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Tiivistysluokka: IP20-liittimien puolelta
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -35...55°C
- Valmistaja: NOVATEK ELECTRO
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 90x65x18mm
- Tuotantosarja: RN
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Sovelletun näytön laji: LED 3 numeroa
- Virran lähde: testatusta verkosta
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NOVATEK ELECTRO |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | RN |
| Ulkomitat | 90x65x18mm |
| Toimintalämpötila | -35...55°C |
| Valvottu koko | jännitteenlasku |
| Valvottu koko | jännitteen min. tai maks. arvojen valvonta |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Type of automation module | jännitteenvalvontarele |
| Näytön tyyppi | LED |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Näyttöparametrit | 3 numeroa |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 10A |
| koskettimen toiminnan viive | 5...900s |
| Tiivistysluokka | IP20-liittimien puolelta |
| Tiivistysluokka | IP40 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €