
SICK
KYTKIN - Ø1: 8MM - Ø2: 6MM - ALUMIINI,POLYAMIDI,LASIKUITU - -10÷80°C
KUP-0608-S
Tuotekoodi: KUP-0608-S
49,78 €(Sis.alv)
39,67 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SICK |
| Enkooderin tyyppi | inkrementaalinen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Liitin | johdot |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0608-S |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0808-S |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0810-D |
| Yhteensopivat tuotteet | KUP-0810-S |
| Lähdön konfiguraatio | RS422 |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Ulkomitat | Ø50x55,5mm |
| Ulostulojen pituus | 1,5m |
| Virtalähteen jännite | 4,5...5,5V DC |
| Erottelukyky | 1000imp/kierto |
| Maksimikytkentätaajuus | 300kHz |
| Anturien ominaisuudet | rulla 8mm |
