- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: PNP / NO - 0÷7,2MM - 10÷30VDC - M18 - IP67
BES M18EI-PSC72B-S04G-S01

Valmistaja BALLUFF Anturin tyyppi induktiivinen Lähdön konfiguraatio PNP / NO Ulottuvuus 0...7,2mm Virtalähteen jännite 10...30V DC Anturin kotelo M18 Liitin M12 uros Tiivistysluokka IP67... Lue lisää
247,68 €(Sis.alv)
197,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BES02NK
- Paino: 50 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M12 uros
- Anturin tyyppi: induktiivinen
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Kokonaispituus: 49mm
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Napojen lukumäärä: 4
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturin kotelo: M18
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: PNP / NO - 0÷7,2MM - 10÷30VDC - M18 - IP67 BES M18EI-PSC72B-S04G-S01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Ulottuvuus | 0...7,2mm |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Anturin kotelo | M18 |
| Liitin | M12 uros |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräs |
| Maksimikytkentätaajuus | 350Hz |
| Kokonaispituus | 49mm |
| Napojen lukumäärä | 4 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista