- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: PNP / NO - 0÷5MM - 24VDC - LIITIN: JOHDOT
BES 516-347-SA2-03



Valmistaja BALLUFF Anturin tyyppi induktiivinen Lähdön konfiguraatio PNP / NO Ulottuvuus 0...5mm Virtalähteen jännite 24V DC Liitin johdot Ulostulojen pituus 3m Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
494,64 €(Sis.alv)
394,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BES02J0
- Paino: 0.29 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: induktiivinen
- Toimintalämpötila: -25...100°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Ulkoiset koot: 50x25x10mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BALLUFF |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Ulottuvuus | 0...5mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Liitin | johdot |
| Ulostulojen pituus | 3m |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -25...100°C |
| Maksimikytkentätaajuus | 0,5kHz |
| Ulkomitat | 50x25x10mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €