
OMRON
KAHVA - RUUVI-RUUVIKIERRE: M18
Y92E-B18
Tuotekoodi: Y92E-B18
10,81 €(Sis.alv)
8,62 €(alv 0%)
Tilattavissa 31 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SELS |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX / IECEx |
| Pää laji | eteenpäin siiretyt |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon materiaali | messinki |
| Liitin | johdot |
| Anturin kotelo | M18 |
| Lähdön konfiguraatio | NAMUR |
| Päällystemateriaali | nikkeli |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Ulottuvuus | 0...8mm |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 7...18V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 0,2kHz |

