- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SELS Pää laji sisäänrakennetut Anturin tyyppi induktiivinen Tiivistysluokka IP67 Rungon materiaali ITAMID Liitin johdot Lähdön konfiguraatio PNP / NO Toimintalämpötila -25...70°C... Lue lisää
39,30 €(Sis.alv)
31,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCIF-5ZP
- Paino: 65 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: induktiivinen
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SELS
- Ulkoiset koot: 10x25x50mm
- Kokonaispituus: 50mm
- Rungon materiaali: ITAMID
- Max. toimintavirta: 200mA
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SELS |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Rungon materiaali | ITAMID |
| Liitin | johdot |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulottuvuus | 0...5mm |
| Ulkomitat | 10x25x50mm |
| Kokonaispituus | 50mm |
| Max. toimintavirta | 200mA |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 500Hz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €