Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CROUZET Toimintalämpötila 0...50°C Liitäntä Ethernet Koot 261x203x36,5mm Virtalähteen jännite 24V DC Tiivistysluokka IP20 Tiivistysluokka IP65 Automaatiomoduulin tyyppi HMI paneeli... Lue lisää
3453,68 €(Sis.alv)
2751,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 88970574-CRO-0
- Paino: 1.2 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: CROUZET
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Koot: 261x203x36,5mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Liitäntä | Ethernet |
| Koot | 261x203x36,5mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Automaatiomoduulin tyyppi | HMI paneeli |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €