Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja F&F Virtalähteen jännite 12V AC Virtalähteen jännite 12V DC Ulkomitat 51x67x26mm Automaatiomoduulin tyyppi hämäräkytkin Anturien ominaisuudet herkkyyden säätö Tiivistysluokka... Lue lisää
44,43 €(Sis.alv)
35,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZHS-12V
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Tiivistysluokka: IP65
- Anturien ominaisuudet: herkkyyden säätö
- Asennus: rappauksen päälle
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: F&F
- Ulkoiset koot: 51x67x26mm
- Tuotantosarja: AZH
- Max. toimintavirta: 16A
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Virtalähteen jännite: 12V AC
- Lisätoimitoja: anturit setissä
- Lisätoimitoja: valo-anturi
- Tilattavissa 25 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | F&F |
| Virtalähteen jännite | 12V AC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Ulkomitat | 51x67x26mm |
| Automaatiomoduulin tyyppi | hämäräkytkin |
| Anturien ominaisuudet | herkkyyden säätö |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lähtö 1 laji | SPST-NO |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tuotantosarja | AZH |
| Lisätoimitoja | anturit setissä |
| Lisätoimitoja | valo-anturi |
| Asennus | rappauksen päälle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €