Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Toimintalämpötila 0...60°C Johdon ulkohalkaisija 8mm Rungon materiaali nikkelöity messinki Rungon materiaali PBT Sovellus paineilma Sovellus tyhjiö Ruuvikierre R 3/8"... Lue lisää
50,00 €(Sis.alv)
39,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 165.038-8
- Paino: 0.1 kg
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Ruuvikierre: R 3/8"
- Sovellus: paineilma
- Sovellus: tyhjiö
- Rungon materiaali: PBT
- Rungon materiaali: nikkelöity messinki
- Johdon ulkohalkaisija: 8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
HAARALIITIN - -0,95÷15BAR - NIKKELÖITY MESSINKI,PBT - BLUELINE 165.038-8
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 8mm |
| Rungon materiaali | nikkelöity messinki |
| Rungon materiaali | PBT |
| Sovellus | paineilma |
| Sovellus | tyhjiö |
| Ruuvikierre | R 3/8" |
| Toimintapaine | -0,95...15bar |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | BLUELINE |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | haaraliitin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista