Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Rungon materiaali nikkelöity messinki Rungon materiaali PBT Sovellus paineilma Sovellus tyhjiö Ruuvikierre R 1/4" Toimintalämpötila 0...60°C Toimintapaine -0,95...15bar Johdon... Lue lisää
25,27 €(Sis.alv)
20,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 165.014-6
- Paino: 64.2 g
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT
- Ruuvikierre: R 1/4"
- Sovellus: paineilma
- Sovellus: tyhjiö
- Rungon materiaali: PBT
- Rungon materiaali: nikkelöity messinki
- Johdon ulkohalkaisija: 6mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Rungon materiaali | nikkelöity messinki |
| Rungon materiaali | PBT |
| Sovellus | paineilma |
| Sovellus | tyhjiö |
| Ruuvikierre | R 1/4" |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Toimintapaine | -0,95...15bar |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | BLUELINE |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | haaraliitin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €