- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IBO Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi controller for pump Toimintapaine max. 1MPa Medium lämpötila max 40°C Hydraulic connection 1/4" Tiivistysluokka IP54 Toimintalämpötila max. 60°C... Lue lisää
100,52 €(Sis.alv)
80,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IBO-KAT01271
- Paino: 1 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: max. 60°C
- Valmistaja: IBO
- Virtalähteen jännite: 110...240V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
CONTROLLER FOR PUMP - 110÷240VAC - IP54 - MAX.1MPA - TEMP: MAX.60°C KAT01271
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IBO |
| Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi | controller for pump |
| Toimintapaine | max. 1MPa |
| Medium lämpötila | max 40°C |
| Hydraulic connection | 1/4" |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Toimintalämpötila | max. 60°C |
| Virtalähteen jännite | 110...240V AC |
| Kytkentäteho | 2,2kW |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista