- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEMS SENSORS Toimintalämpötila max. 80°C Tuotantosarja RFS Rungon materiaali polypropeeni Toimintapaine max. 7bar Ulostulojen pituus 0,6m Lähdöt johdot Lähtö 1 laji SPDT Tulon 1... Lue lisää
560,01 €(Sis.alv)
446,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GEMS-155485
- Paino: 0.17 kg
- Mittausalue: 6...45l/min
- Mittausalue: 15...75l/min
- Toimintalämpötila: max. 80°C
- Valmistaja: GEMS SENSORS
- Lähdöt: johdot
- Ruuvikierre: NPT 1/2"
- Tuotantosarja: RFS
- Rungon materiaali: polypropeeni
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SIGNALLER - CONTROL.PARAM: FLUID FLOW - 0.6M 155485
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GEMS SENSORS |
| Toimintalämpötila | max. 80°C |
| Tuotantosarja | RFS |
| Rungon materiaali | polypropeeni |
| Toimintapaine | max. 7bar |
| Ulostulojen pituus | 0,6m |
| Lähdöt | johdot |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 24V DC / 0,5A |
| Mittausalue | 6...45l/min |
| Mittausalue | 15...75l/min |
| Type of automation module | merkinantolaite |
| Valvottu koko | nesteen virtaus |
| Ruuvikierre | NPT 1/2" |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista