Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja NOVATEK ELECTRO Type of automation module säädin Lämpötilan anturin laji digitaalinen Valvottu koko lämpötila Virtalähteen jännite 220...230V AC Tiivistysluokka IP30 Näytön tyyppi... Lue lisää
64,35 €(Sis.alv)
51,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TR-12-2-PIN
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Nimellisvirta: 16A
- Toimintalämpötila: -10...45°C
- Valmistaja: NOVATEK ELECTRO
- Lähdöt: alhaalta
- Ulkoiset koot: 122x61x76mm
- Virtalähteen jännite: 220...230V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 3 numeroa
- Eristyksen jännite: 450V
- Lisätoimitoja: LCD näyttö
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Lämpötilan anturin laji: digitaalinen
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NOVATEK ELECTRO |
| Type of automation module | säädin |
| Lämpötilan anturin laji | digitaalinen |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Virtalähteen jännite | 220...230V AC |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttöparametrit | 3 numeroa |
| Lisätoimitoja | LCD näyttö |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Nimellisvirta | 16A |
| Eristyksen jännite | 450V |
| Lämpötilasäätöalue | -10...90°C |
| Kuormateho | 3,6kW |
| Lähdöt | alhaalta |
| Lämpötila-anturin varustetun johdon pituus | 1,8m |
| Ulkomitat | 122x61x76mm |
| Toimintalämpötila | -10...45°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €