
HELUKABEL
JOHTO - 2YSLCY-J,TOPFLEX-EMV - 4G1,5MM2 - PYÖREÄ - CU - PE
22084
Tuotekoodi: TOPFLEX-4G1.5
7,43 €(Sis.alv)
5,92 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m



| Valmistaja | YASKAWA |
| Automaatiomoduulin tyyppi | vektor invertterit |
| Moottorin maksimiteho | 0,25/0,37kW |
| Vaihtosuuntaajan lähtöjännite | 3 x 230V AC |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | seinä- |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| Ohjausmenetelmä | PC |
| Suojaus | jännitteen lasku BOP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Lähtötaajuus | 0...590Hz |
| Nimellisvirta | 1,6...1,9A |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | GA500 |
| Ohjain ominaisuudet | sisäänrakennettu EMC-suodatin |
| Ohjain ominaisuudet | sisäänrakennettu jarrutransistori |
| Virtalähteen jännite | 200...240V AC |











































