- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SIEMENS Tuotantosarja SINAMICS V20 Automaatiomoduulin tyyppi Invertterit Tiivistysluokka IP20 Ohjausmenetelmä näppäimistö Asennus seinä- Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
393,42 €(Sis.alv)
313,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6SL3210-5BB21-5BV1
- Paino: 0.8 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 7,8A
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: SIEMENS
- Tuotantosarja: SINAMICS V20
- Virtalähteen jännite: 200...240V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 3
- Analogisten liittimien määrä: 1
- Analogisten liittimien määrä: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: INVERTTERIT - MOOTTORIN MAKSIMITEHO: 1,5KW 6SL3210-5BB21-5BV1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIEMENS |
| Tuotantosarja | SINAMICS V20 |
| Automaatiomoduulin tyyppi | Invertterit |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| Asennus | seinä- |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Lähtötaajuus | 0...550Hz |
| Analogisten liittimien määrä | 1 |
| Nimellisvirta | 7,8A |
| Analogisten liittimien määrä | 2 |
| Lähtöjen lukumäärä | 3 |
| Vaihtosuuntaajan lähtöjännite | 3 x 230V AC |
| Tulojen lukumäärä | 6 |
| Virtalähteen jännite | 200...240V AC |
| Tulon 1 ominaisuudet | 0...10V, 4...20mA, 0...20mA signaalin aiheuttama kiertonopeuden anto |
| Moottorin maksimiteho | 1,5kW |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista