- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- Pyöreät LEDit
- 7-segmenttinäytöt
- Asennustarvikkeet
- Efektiledit
- ErikoisLEDit
- Flat-top LEDit
- Fotodiodit
- Fototransistorit
- IR LEDit
- Joustavat LED nauhat
- JumboLEDit
- KaksiväriLEDit
- Lampunkannat ja adapterit led tuotteisin
- LC LEDit
- LED jäähdytys
- LED lajitelmat
- LED sarjat
- LEDit etuvastuksella
- LEDkaulukset
- Linssit LEDeille
- NeliöLEDit
- PienvirtaLEDit
- Pintaliitos LED
- Pistematriisinäytöt
- Profiilit LED nauhoille
- Soikeat LEDit
- Standardi LEDit
- SubminiatyyriLEDit
- Suorakulmaiset LEDit
- Super Flux LEDit
- Superkirkkaat LEDit
- Taustavalo LEDit
- Teho LEDit - muut värit
- TehoLEDit - valkoiset
- Ultrakirkkaat LEDit
- UV LEDit
- VilkkuLEDit
- LED valojohtimet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VOIMA-LED - VALKOINEN - COB - 37,3W - 3190LM - CRIMÍN: 90 - 1050MA - SLE G7
SLE G7 17MM 5000LM FRESH MEAT H EXC




Valmistaja TRIDONIC Diodien tyypit voima-LED LED diodin värit valkoinen LED-diodin versio COB Teho 37,3W Kirkkaus 3190lm Min. värintoistoindeksi 90 LED-diodin virta 1,05A Toimintajännite... Lue lisää
30,85 €(Sis.alv)
24,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28002750
- Paino: 9 g
- Teho: 37,3W
- Ulkohalkaisija: 50mm
- Kirkkaus: 3190lm
- Valmistaja: TRIDONIC
- Toimintajännite: 34,8...35,5V DC
- Tuotantosarja: SLE G7
- Versio: varren kanssa
- Diodien tyypit: voima-LED
- LEDin väri: valkoinen
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Diodien tyypit | voima-LED |
| LED diodin värit | valkoinen |
| LED-diodin versio | COB |
| Teho | 37,3W |
| Kirkkaus | 3190lm |
| Min. värintoistoindeksi | 90 |
| LED-diodin virta | 1,05A |
| Toimintajännite | 34,8...35,5V DC |
| Tuotantosarja | SLE G7 |
| Valonlähteen tehokkuus | 85lm/W |
| Versio | varren kanssa |
| Kromatografiset koordinaatit | x: 0,385; y: 0,335 |
| LEDin diodin halkaisija | 17mm |
| Ulkohalkaisija | 50mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €