OECCDD02-450
VIRTALÄHDE: LINEAARINEN - LED - 3÷21V - 450MA - 7÷21VAC - 7÷24VDC - IP65 - LED teholähteet - OECCDD02-450 - 1
Valmistaja OPTOSUPPLY Sovellus LED Virtalähde laji LED Virtalähde tyyppi lineaarinen Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuumennus OTP Toimintamenettelyt tasavirta Ulkomitat 28,2x22,2x19,2mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: OECCDD02-450
  • Paino: 14.2 g
  • Tiivistysluokka: IP65
  • Valmistaja: OPTOSUPPLY
  • Sovellus: LED
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Ulkoiset koot: 28,2x22,2x19,2mm
  • Virtalähteen jännite: 7...21V AC
  • Virtalähteen jännite: 7...24V DC
  • Lähtöjännite: 3...21V
  • Toimintamenettelyt: tasavirta
  • Lähtövirta: 0,45A
  • Virtalähde laji: tasavirta
  • Virtalähde laji: LED
  • Virtalähde tyyppi: lineaarinen
kpl
ValmistajaOPTOSUPPLY
SovellusLED
Virtalähde lajiLED
Virtalähde tyyppilineaarinen
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuumennus OTP
Toimintamenettelyttasavirta
Ulkomitat28,2x22,2x19,2mm
Lähtövirta0,45A