- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 250W - 10,33A - 198÷264VAC - 176÷276VDC
OT 250/220-240/24 DIM P
Uusi

Valmistaja INVENTRONICS Tiivistysluokka IP66 Toimintalämpötila -30...55°C Toimintamenettelyt tasajännite- Lähtövirta 10,33A Teho 0,25kW Virtalähteen jännite 176...276V DC Virtalähteen... Lue lisää
170,15 €(Sis.alv)
135,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6977770438446
- EAN: 6977770438446
- Paino: 1.39 kg
- Teho: 0,25kW
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...55°C
- Valmistaja: INVENTRONICS
- Sovellus: LED
- Tuotantosarja: OT
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Virtalähteen jännite: 176...276V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Lähtövirta: 10,33A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 250W - 10,33A - 198÷264VAC - 176÷276VDC OT 250/220-240/24 DIM P
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INVENTRONICS |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Toimintalämpötila | -30...55°C |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Lähtövirta | 10,33A |
| Teho | 0,25kW |
| Virtalähteen jännite | 176...276V DC |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tuotantosarja | OT |
| Virtalähde laji | LED |
| Sovellus | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista