- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 28W - 12÷40VDC - 100÷700MA - IP20
LC 28W 100-700MA 40V DA TI-G EXC

Valmistaja TRIDONIC Tuotantosarja LC Väri harmaa Virtalähde tyyppi impulssi Tiivistysluokka IP20 Sovellus LED Virtalähde laji LED Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella... Lue lisää
139,08 €(Sis.alv)
110,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28005616
- Paino: 0.11 kg
- Teho: 28W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...35°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Väri: harmaa
- Sovellus: LED
- Suojaus: ei kuormitusta
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 86%
- Ulkoiset koot: 300x28,4x13,8mm
- Tuotantosarja: LC
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12...40V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI
- Lähtövirta: 100...700mA
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 28W - 12÷40VDC - 100÷700MA - IP20 LC 28W 100-700MA 40V DA TI-G EXC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Tuotantosarja | LC |
| Väri | harmaa |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | -20...35°C |
| Lähtövirta | 100...700mA |
| Ulkomitat | 300x28,4x13,8mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Teho | 28W |
| Lähtöjännite | 12...40V DC |
| Tehokkuus | 86% |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista