
TRIDONIC
VIRRAN VALINTAAN TARKOITETUT VASTUKSET - 2,8KOHM - 1800MA
I-SELECT 2 PLUG 1800MA BL
Tuotekoodi: 28001136
1,96 €(Sis.alv)
1,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 9 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl





| Valmistaja | TRIDONIC |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
| Tuotantosarja | LC |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Toimintamenettelyt | vakaa teho |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Ulkomitat | 360x30x21mm |
| Lähtövirta | 0,9...1,8A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 20...50V DC |
| Teho | 75W |
| Virtalähteen jännite | 176...280V DC |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001122 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001123 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001124 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001125 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001126 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001127 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001128 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001129 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001130 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001131 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001132 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001133 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001134 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001135 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001136 |
| Tehokkuus | 91% |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI 2 |













