- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI 2 - 25W - 20÷50VDC - 350MA÷1,05A - IP20
LCA 25W 350-1050MA ONE4ALL C PRE



Valmistaja TRIDONIC Suojaus ei kuormitusta Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuumennus OTP Virtalähde tyyppi impulssi Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
61,57 €(Sis.alv)
49,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28000665
- Paino: 0.15 kg
- Teho: 25W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: LED
- Massa: 149g
- Suojaus: ei kuormitusta
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 120x70x22,3mm
- Tuotantosarja: LCA
- Virtalähteen jännite: 176...280V DC
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 20...50V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI 2
- Lähtövirta: 0,35...1,05A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Tuotantosarja | LCA |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulkomitat | 120x70x22,3mm |
| Lähtövirta | 0,35...1,05A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 20...50V DC |
| Teho | 25W |
| Virtalähteen jännite | 176...280V DC |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001106 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001107 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001108 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001109 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001110 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001111 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001112 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001113 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001114 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001115 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001116 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001117 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001118 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001251 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001252 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001960 |
| Tehokkuus | 89% |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €