- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 90W - 45÷220VDC - 200÷800MA - 198÷264VAC
LC 90/200-800/220 FLEXC NF H16 EXC4




Valmistaja TRIDONIC Tuotantosarja LC Virtalähde tyyppi impulssi Tiivistysluokka IP20 Sovellus LED Virtalähde laji LED Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella... Lue lisää
44,97 €(Sis.alv)
35,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28005037
- Paino: 0.2 kg
- Teho: 90W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: LED
- Suojaus: ei kuormitusta
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 95%
- Ulkoiset koot: 360x30x16,3mm
- Tuotantosarja: LC
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 45...220V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 0,2...0,8A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: NFC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 90W - 45÷220VDC - 200÷800MA - 198÷264VAC LC 90/200-800/220 FLEXC NF H16 EXC4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Tuotantosarja | LC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Lähtövirta | 0,2...0,8A |
| Ulkomitat | 360x30x16,3mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Teho | 90W |
| Lähtöjännite | 45...220V DC |
| Tehokkuus | 95% |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Lisätoimitoja | NFC |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista