- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 240W - 48VDC - 5A - 90÷305VAC - 127÷431VDC
HLG-240H-48



Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 240W Lähtöjännite 48V DC Lähtövirta 5A Virtalähteen jännite 90...305V AC Virtalähteen jännite... Lue lisää
97,01 €(Sis.alv)
77,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HLG-240H-48
- Paino: 1.25 kg
- Teho: 240W
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Massa: 1.3kg
- Massa: 1300g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 244,2x68x38,8mm
- Tuotantosarja: HLG-240H
- Tuotantosarja: HLG
- Virtalähteen jännite: 90...305V AC
- Virtalähteen jännite: 127...431V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 5A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: tasajännite-
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 240W |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtövirta | 5A |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 244,2x68x38,8mm |
| Tuotantosarja | HLG |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Sähköliitäntä | johdot FG L N |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Tehokkuus | 93% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Kotelointi | 994C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
