
TRIDONIC
VIRRAN VALINTAAN TARKOITETUT VASTUKSET - 10,5KOHM - 475MA
I-SELECT 2 PLUG 475MA BL
Tuotekoodi: 28001252
1,96 €(Sis.alv)
1,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Tuotantosarja | LCA |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Ulkomitat | 105x70x22mm |
| Lähtövirta | 250...700mA |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 15...50V DC |
| Teho | 17W |
| Virtalähteen jännite | 176...280V DC |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001106 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001107 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001108 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001109 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001110 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001111 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001112 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001113 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001114 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001115 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001116 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001117 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001118 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001251 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001252 |
| Yhteensopivat tuotteet | 28001960 |
| Tehokkuus | 86% |
| Sovellus | LED |















