- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 13W - 30÷42VDC - 300MA - 198÷264VAC - IP20
LC 13/300/42 FIXC SC ADV2




Valmistaja TRIDONIC Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 13W Lähtöjännite 30...42V DC Lähtövirta 0,3A Virtalähteen jännite 198...264V AC Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
19,52 €(Sis.alv)
15,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 87500942
- Paino: 47.6 g
- Teho: 13W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: LED
- Massa: 48g
- Suojaus: ei kuormitusta
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 86,6%
- Ulkoiset koot: 70x43x22,5mm
- Tuotantosarja: LC
- Tuotantosarja: LC SC ADV2
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 30...42V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 0,3A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 13W |
| Lähtöjännite | 30...42V DC |
| Lähtövirta | 0,3A |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 70x43x22,5mm |
| Tuotantosarja | LC SC ADV2 |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 86,6% |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €