- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 10W - 8÷14,5VDC - 700MA - 198÷264VAC - LC
LC 10/700/14.5 FIXC SC SNC2



Valmistaja TRIDONIC Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 10W Lähtöjännite 8...14,5V DC Lähtövirta 0,7A Virtalähteen jännite 198...264V AC Ulkomitat 70x43x22,5mm... Lue lisää
15,67 €(Sis.alv)
12,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 87500798
- Paino: 41.8 g
- Teho: 10W
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: LED
- Massa: 39g
- Suojaus: ei kuormitusta
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 78%
- Ulkoiset koot: 70x43x22,5mm
- Tuotantosarja: LC
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 8...14,5V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 0,7A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 31 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 10W |
| Lähtöjännite | 8...14,5V DC |
| Lähtövirta | 0,7A |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Ulkomitat | 70x43x22,5mm |
| Tuotantosarja | LC |
| Suojaus | ei kuormitusta |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 78% |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €