- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 24VDC - 1250÷4167MA - 198÷264VAC
LC 100W 24V SC SNC2 SP



Valmistaja TRIDONIC Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 0,1kW Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 1250...4167mA Virtalähteen jännite 198...264V AC Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
69,28 €(Sis.alv)
55,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 87501056
- EAN: 87501056
- Paino: 0.28 kg
- Teho: 0,1kW
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: TRIDONIC
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 295x43x29,8mm
- Tuotantosarja: LC
- Virtalähteen jännite: 198...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Lähtövirta: 1250...4167mA
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 0,1kW |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 1250...4167mA |
| Virtalähteen jännite | 198...264V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 295x43x29,8mm |
| Tuotantosarja | LC |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Tehokkuus | 92% |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €