- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Suojatyyppi virrankatkaisin Nimellisjännite 230V AC Nimellisvirta 6A Napaluku 1 Asennus DIN-kiskolle Ominaisuudet C Oikosulkukestoisuus 10kA Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
23,15 €(Sis.alv)
18,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A9F07106
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 6A
- Nimellisjännite: 230V AC
- Ominaisuudet: C
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -35...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC EN 60898-1
- Tuotantosarja: iC60H
- Napaluku: 1
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Suojatyyppi | virrankatkaisin |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Nimellisvirta | 6A |
| Napaluku | 1 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Ominaisuudet | C |
| Oikosulkukestoisuus | 10kA |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1...25mm2 |
| Tuotantosarja | iC60H |
| Yhteensopivuusnormi | IEC EN 60898-1 |
| Kauppanimi | ACTI9 |
| Kauppanimi | MCB |
| Toimintalämpötila | -35...70°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €