2CSF204101R3400
Valmistaja ABB Suojatyyppi vikavirtasuojakytkin Kytkimen laji A tyyppi Nimellisvirta 40A Jäännösvirta 0,3A Napaluku 4 Nimellisjännite 400V AC Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
- Tuotekoodi: F204A-400.3
- Paino: 0.39 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 40A
- Nimellisjännite: 400V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ABB
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC EN 61008
- Tuotantosarja: F200
- Mekaaninen kestävyys: 20000 sykliä
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Napaluku: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 40A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 4 - IP20 2CSF204101R3400
| Valmistaja | ABB |
| Suojatyyppi | vikavirtasuojakytkin |
| Kytkimen laji | A tyyppi |
| Nimellisvirta | 40A |
| Jäännösvirta | 0,3A |
| Napaluku | 4 |
| Nimellisjännite | 400V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |