- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 40A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 4 - IP20
2CSF204101R3400



Valmistaja ABB Suojatyyppi vikavirtasuojakytkin Kytkimen laji A tyyppi Nimellisvirta 40A Jäännösvirta 0,3A Napaluku 4 Nimellisjännite 400V AC Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
167,95 €(Sis.alv)
133,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: F204A-400.3
- Paino: 0.39 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 40A
- Nimellisjännite: 400V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ABB
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC EN 61008
- Tuotantosarja: F200
- Mekaaninen kestävyys: 20000 sykliä
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Napaluku: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 40A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 4 - IP20 2CSF204101R3400
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Suojatyyppi | vikavirtasuojakytkin |
| Kytkimen laji | A tyyppi |
| Nimellisvirta | 40A |
| Jäännösvirta | 0,3A |
| Napaluku | 4 |
| Nimellisjännite | 400V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Tuotantosarja | F200 |
| Kauppanimi | RCD |
| Yhteensopivuusnormi | IEC EN 61008 |
| Syöksyvirta | 5kA |
| Oikosulkukestoisuus | 10kA |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 20000 sykliä |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1...25mm2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
