- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 16A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 2 - IP20
FRCMM-16/2/03-A



Valmistaja EATON ELECTRIC Suojatyyppi vikavirtasuojakytkin Kytkimen laji A tyyppi Nimellisvirta 16A Jäännösvirta 0,3A Napaluku 2 Nimellisjännite 415V AC Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
434,88 €(Sis.alv)
346,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EATON-170278
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 16A
- Nimellisjännite: 415V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...40°C
- Valmistaja: EATON ELECTRIC
- Tuotantosarja: FRCmM
- Napaluku: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 16A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 2 - IP20 FRCMM-16/2/03-A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON ELECTRIC |
| Suojatyyppi | vikavirtasuojakytkin |
| Kytkimen laji | A tyyppi |
| Nimellisvirta | 16A |
| Jäännösvirta | 0,3A |
| Napaluku | 2 |
| Nimellisjännite | 415V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1,5...16mm2 |
| Toimintalämpötila | -25...40°C |
| Oikosulkukestoisuus | 10kA |
| Tuotantosarja | FRCmM |
| Kauppanimi | RCCB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista