FRCMM-16/2/03-A
Valmistaja EATON ELECTRIC Suojatyyppi vikavirtasuojakytkin Kytkimen laji A tyyppi Nimellisvirta 16A Jäännösvirta 0,3A Napaluku 2 Nimellisjännite 415V AC Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
- Tuotekoodi: EATON-170278
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 16A
- Nimellisjännite: 415V AC
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...40°C
- Valmistaja: EATON ELECTRIC
- Tuotantosarja: FRCmM
- Napaluku: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIKAVIRTASUOJAKYTKIN - NIMELLISVIRTA: 16A - IJÄÄN: 300MA - NAVAT: 2 - IP20 FRCMM-16/2/03-A
| Suojatyyppi | vikavirtasuojakytkin |
| Kytkimen laji | A tyyppi |
| Nimellisvirta | 16A |
| Jäännösvirta | 0,3A |
| Napaluku | 2 |
| Nimellisjännite | 415V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1,5...16mm2 |