- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Mekaninen asennus ruuvattu Puolijohdemoduulin tyyppi tyristori Portin virta 145mA Max. myötäjännite 1,52V Syöttövirta 190A Max. estosuuntainen jännite 1,6kV... Lue lisää
91,48 €(Sis.alv)
72,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT190N16SOF
- Paino: 0.17 kg
- Kotelo: BG-PB34SB-1
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
- Hilan virta: 145mA
- Maksimi virtapulssi: 5,2kA
- Max. myötäjännite: 1,52V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 190A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,6KV - 190A - BG-PB34SB-1 TT190N16SOFHPSA2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | tyristori |
| Portin virta | 145mA |
| Max. myötäjännite | 1,52V |
| Syöttövirta | 190A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Maksimi virtapulssi | 5,2kA |
| Kotelo | BG-PB34SB-1 |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista