- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORI: KIEKKO - 2,2KV - IFMAX: 550A - 360A - IGT: 200MA - PRESS-PACK
T360N22TOFXPSA1

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Pakkaus tulolokero Puolijohde-elementtien ominaisuudet phase controlled thyristor (PCT) Tyristorin tyyppi kiekko Asennus Press-Pack Kotelo BG-T4814K0-1 Max.... Lue lisää
204,34 €(Sis.alv)
162,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T360N22TOF
- Paino: 0.11 kg
- Kotelo: BG-T4814K0-1
- Asennus: Press-Pack
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Pakkauksen tyyppi: tulolokero
- Max. estosuuntainen jännite: 2,2kV
- Max. syöttövirta: 550A
- Hilan virta: 200mA
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: phase controlled thyristor (PCT)
- Maksimi virtapulssi: 5kA
- Syöttövirta: 360A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: KIEKKO - 2,2KV - IFMAX: 550A - 360A - IGT: 200MA - PRESS-PACK T360N22TOFXPSA1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Pakkaus | tulolokero |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | phase controlled thyristor (PCT) |
| Tyristorin tyyppi | kiekko |
| Asennus | Press-Pack |
| Kotelo | BG-T4814K0-1 |
| Max. estosuuntainen jännite | 2,2kV |
| Max. syöttövirta | 550A |
| Syöttövirta | 360A |
| Portin virta | 200mA |
| Maksimi virtapulssi | 5kA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista