- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORI: KIEKKO - 1,6KV - IFMAX: 750A - 424A - IGT: 200MA - PRESS-PACK
T420N16TOFXPSA1

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Asennus Press-Pack Kotelo BG-T4814K0-1 Max. estosuuntainen jännite 1,6kV Max. syöttövirta 750A Syöttövirta 424A Portin virta 200mA Maksimi virtapulssi 7,2kA... Lue lisää
192,43 €(Sis.alv)
153,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T420N16TOF
- Paino: 0.11 kg
- Kotelo: BG-T4814K0-1
- Asennus: Press-Pack
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Pakkauksen tyyppi: tulolokero
- Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
- Max. syöttövirta: 750A
- Hilan virta: 200mA
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: phase controlled thyristor (PCT)
- Maksimi virtapulssi: 7,2kA
- Syöttövirta: 424A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: KIEKKO - 1,6KV - IFMAX: 750A - 424A - IGT: 200MA - PRESS-PACK T420N16TOFXPSA1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Asennus | Press-Pack |
| Kotelo | BG-T4814K0-1 |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Max. syöttövirta | 750A |
| Syöttövirta | 424A |
| Portin virta | 200mA |
| Maksimi virtapulssi | 7,2kA |
| Pakkaus | tulolokero |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | phase controlled thyristor (PCT) |
| Tyristorin tyyppi | kiekko |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista