- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Diodien tyypit TVS Vuotovirta 45µA Max. estosuuntainen jännite 10V Läpilyöntijännite 11,1...12,3V Maksimi virtapulssi 882A Tehohäviön pulssin huippuarvo 15kW... Lue lisää
54,18 €(Sis.alv)
43,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TPK15KP10A-SMC
- Paino: 1 g
- Kotelo: SPD4
- Asennus: SMD
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Tuotantosarja: TPK15KP
- Max. estosuuntainen jännite: 10V
- Maksimi virtapulssi: 882A
- Puolijohteen rakenne: yksisuuntainen
- Diodien tyypit: TVS
- Vuotovirta: 45µA
- Läpilyöntijännite: 11,1...12,3V
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TVS DIODI - 15KW - 11,1÷12,3V - 882A - YKSISUUNTAINEN - SPD4 - IRTI TPK15KP10A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Diodien tyypit | TVS |
| Vuotovirta | 45µA |
| Max. estosuuntainen jännite | 10V |
| Läpilyöntijännite | 11,1...12,3V |
| Maksimi virtapulssi | 882A |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 15kW |
| Kotelo | SPD4 |
| Pakkaus | irti |
| Puolijohteen rakenne | yksisuuntainen |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | TPK15KP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista