- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EBM-PAPST Toimintalämpötila -25...60°C Tuulettimien tehokkuus 530m3 /h Moottorin laji 1-vaiheinen Pyörimisnopeus 5000kiertoa/min Lisätoimitoja 10 V DC, maks. 10 mA lähtö... Lue lisää
633,54 €(Sis.alv)
504,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8300101014
- Paino: 1.65 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisvirta: 1,4A
- Eristysluokka: B
- Kotelon materiaali: polypropyleeni PP
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 200x200x97mm
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Toimintajännite: 200...240V AC
- Lähdöt: johdot, x9
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 170W
- Pyörimisnopeus: 5000kiertoa/min
- Roottorin materiaali: muovi
- Tuulettimen laji: radiaali-
- Tuulettimen tyyppi: EC
- Tuulettimien tehokkuus: 530m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: nopeudenvalvonta
- Lisätoimitoja: moottorin virtarajoitin
- Lisätoimitoja: pehmokäynnistin
- Lisätoimitoja: elektroniikan / moottorin suojaus ylikuumenemista vastaan
- Lisätoimitoja: ohjaustulo 0-10V DC / PWM
- Lisätoimitoja: pyörimisnopeuden lähtö
- Lisätoimitoja: liian matalan jännitteen ilmaisu
- Lisätoimitoja: 10 V DC, maks. 10 mA lähtö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TUULETIN: EC - RADIAALI-230VAC - 200X200X97MM - 530M3/H - KUULA - IP54 8300101014
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tuulettimien tehokkuus | 530m3/h |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Pyörimisnopeus | 5000kiertoa/min |
| Lisätoimitoja | 10 V DC, maks. 10 mA lähtö |
| Lisätoimitoja | elektroniikan / moottorin suojaus ylikuumenemista vastaan |
| Lisätoimitoja | liian matalan jännitteen ilmaisu |
| Lisätoimitoja | moottorin virtarajoitin |
| Lisätoimitoja | nopeudenvalvonta |
| Lisätoimitoja | ohjaustulo 0-10V DC / PWM |
| Lisätoimitoja | pehmokäynnistin |
| Lisätoimitoja | pyörimisnopeuden lähtö |
| Kotelon materiaali | polypropyleeni PP |
| Eristysluokka | B |
| Puhaltimen moottori | E06003-23 |
| Tuulettimen tyyppi | EC |
| Suojausluokka | I |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Lähdöt | johdot, x9 |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Tuulettimen laji | radiaali- |
| Tuulettimen koko | 200x200x97mm |
| Ulostulojen pituus | 390mm |
| Nimellisvirta | 1,4A |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Tehonkulutus | 170W |
| Toimintajännite | 200...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista