
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
2,41 €(Sis.alv)
1,92 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RENESAS |
| Kotelo | SO16 |
| Transistorin laji | RF |
| Kollektorin sähkövirta | 37mA |
| Sirontateho | 0,15W |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 12V |
| Transistorin vahvistus | 130 |
| Taajuus | 8GHz |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Asennus | SMD |
| Transistorin tyyppi | NPN x5 |














