- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TRANSISTORI: NPN X2 - BIPOLAARI - BRT - 50V - 0,1A - 0,25W - R1: 1KOHM
SMUN5230DW1T1G



Valmistaja ONSEMI Asennus SMD Pakkaus rulla Pakkaus teippi Kotelo SC70-6 Kotelo SC88 Kotelo SOT363 Kollektorin sähkövirta 0,1A Sirontateho 0,25W Kollektori-emitteri jännitteet 50V... Lue lisää
1,76 €(Sis.alv)
1,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SMUN5230DW1T1G
- Paino: 0.1 g
- Kotelo: SC88
- Kotelo: SOT363
- Kotelo: SC70-6
- Asennus: SMD
- Valmistaja: ONSEMI
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Sovellus: autoteollisuus
- Kollektori-emitteri jännitteet: 50V
- Kollektorin sähkövirta: 0,1A
- Sirontateho: 0,25W
- Polarisaatio: bipolaari
- Transistorin tyyppi: NPN
- Transistorin tyyppi: NPN x2
- Transistorin laji: BRT
- Emitteri-kanta-vastus: 1kOhm
- Vastus kanta: 1kOhm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORI: NPN X2 - BIPOLAARI - BRT - 50V - 0,1A - 0,25W - R1: 1KOHM SMUN5230DW1T1G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ONSEMI |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kotelo | SC70-6 |
| Kotelo | SC88 |
| Kotelo | SOT363 |
| Kollektorin sähkövirta | 0,1A |
| Sirontateho | 0,25W |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 50V |
| Emitteri-kanta-vastus | 1kohm |
| Vastus kanta | 1kohm |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Transistorin laji | BRT |
| Transistorin tyyppi | NPN x2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista