- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X76,3X5,27MM
5" TFT DISPLAY 800X480 CAP.TOUCH + FRAME

Valmistaja MIKROE Liitäntä 24bit RGB Liittimen laji FFC/FPC Virtalähteen jännite 3...3,6V DC Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri valkoinen Johtimien rasteri 0,3mm Ikkunan koot (korkeus x... Lue lisää
138,26 €(Sis.alv)
110,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MIKROE-4279
- Paino: 0.15 kg
- Valmistaja: MIKROE
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 120,7x76,3x5,27mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: FFC/FPC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X76,3X5,27MM 5" TFT DISPLAY 800X480 CAP.TOUCH + FRAME
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIKROE |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Liittimen laji | FFC/FPC |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Johtimien rasteri | 0,3mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Koot | 120,7x76,3x5,27mm |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Kontrasti | 500:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Näyttöjen ominaisuudet | asennuskehys |
| Näytön laji | graafinen |
| Ohjain laji | ILI5960 |
| Ohjain laji | ILI6122 |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista