- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - 65,8X109MM - LIITÄNTÄ: 24BIT RGB - FPC
5" TFT DISPLAY CAPACITIVE TOUCH 40PIN

Valmistaja MIKROE Liitäntä 24bit RGB Liittimen laji FPC Virtalähteen jännite 3...3,6V DC Ohjain laji ILI5960 Ohjain laji ILI6122 Kosketuspaneeli kapasiteetti Näytön tyyppi TFT Ikkunan koot... Lue lisää
128,94 €(Sis.alv)
102,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MIKROE-3903
- Paino: 0.11 kg
- Valmistaja: MIKROE
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Liittimen laji: FPC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - 65,8X109MM - LIITÄNTÄ: 24BIT RGB - FPC 5" TFT DISPLAY CAPACITIVE TOUCH 40PIN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIKROE |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Liittimen laji | FPC |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Ohjain laji | ILI5960 |
| Ohjain laji | ILI6122 |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 65,8x109mm |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Näytön laji | graafinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista