- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 2,8" - 240X320 - LIITÄNTÄ: UART,USB - OHJAIN: ILI9341
MIKROMEDIA FOR DSPIC33



Valmistaja MIKROE Komponentit ADXL345 Komponentit DSPIC33FJ256GP710A Komponentit VS1053 Liitäntä UART Liitäntä USB Liittimen laji ICSP Liittimen laji microSD Liittimen laji USB B mini Värien... Lue lisää
101,11 €(Sis.alv)
80,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MIKROE-606
- Paino: 0.36 kg
- Valmistaja: MIKROE
- Liittimen laji: microSD
- Liittimen laji: USB B mini
- Liittimen laji: ICSP
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MIKROE |
| Komponentit | ADXL345 |
| Komponentit | DSPIC33FJ256GP710A |
| Komponentit | VS1053 |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Liittimen laji | ICSP |
| Liittimen laji | microSD |
| Liittimen laji | USB B mini |
| Värien lukumäärä | 262k |
| Mikrokontrolleri | dsPIC33FJ256GP710A |
| Kuvaus | Flash 64 Mbit muisti |
| Näytön laji | graafinen |
| Ohjain laji | ILI9341 |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Näytön vinoviiva | 2,8" |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €