- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 8F - 2,5÷3,8VDC - ±20% - Ø6,3X12MM - 2,6OHM
LY13R86C012M805R-E

Valmistaja CAP-XX Asennus THT Toimintajännite 2,5...3,8V DC Halkaisija 6,3mm Rungon koko Ø6,3x12mm Korkeus 12mm ESR resistanssi 2,6ohm Maksimi virtapulssi 0,5A Kapasitanssi 8F Toleranssi ±20%... Lue lisää
1696,95 €(Sis.alv)
1352,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LY13R86C012M805R-E
- Paino: 10 g
- Halkaisija: 6,3mm
- Kapasitanssi: 8F
- Kond. tyyppi: superkondensaattori
- Korkeus: 12mm
- Asennus: THT
- Kondensaattorin laji: litiumioni-
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: CAP-XX
- Toimintajännite: 2,5...3,8V DC
- Maksimi virtapulssi: 0,5A
- Vuotovirta: 2µA
- ESR resistanssi: 2,6Ohm
- Rungon koot: Ø6,3x12mm
- Pakkauskoko: 1200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 8F - 2,5÷3,8VDC - ±20% - Ø6,3X12MM - 2,6OHM LY13R86C012M805R-E
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CAP-XX |
| Asennus | THT |
| Toimintajännite | 2,5...3,8V DC |
| Halkaisija | 6,3mm |
| Rungon koko | Ø6,3x12mm |
| Korkeus | 12mm |
| ESR resistanssi | 2,6ohm |
| Maksimi virtapulssi | 0,5A |
| Kapasitanssi | 8F |
| Toleranssi | ±20% |
| Kondensaattorin laji | litiumioni- |
| Kondensaattorin tyyppi | superkondensaattori |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Vuotovirta | 2µA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista