- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 470MF - 5,5VDC - -20÷80% - Ø11,5X6MM - H: 6MM
GF15R51105P474H

Valmistaja CAP-XX Asennus THT Spatiaalinen orientaatio vaakasuora Kondensaattorin tyyppi superkondensaattori Toimintalämpötila -25...70°C Toleranssi -20...80% Korkeus 6mm Rasteri 10mm Halkaisija... Lue lisää
11083,69 €(Sis.alv)
8831,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GF15R51105P474H
- Paino: 10 g
- Halkaisija: 11,5mm
- Kapasitanssi: 0,47F
- Kond. tyyppi: superkondensaattori
- Korkeus: 6mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: -20...80%
- Valmistaja: CAP-XX
- Toimintajännite: 5,5V DC
- Spatiaalinen orientaatio: vaakasuora
- Rungon koot: Ø11,5x6mm
- Pakkauskoko: 8000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 470MF - 5,5VDC - -20÷80% - Ø11,5X6MM - H: 6MM GF15R51105P474H
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CAP-XX |
| Asennus | THT |
| Spatiaalinen orientaatio | vaakasuora |
| Kondensaattorin tyyppi | superkondensaattori |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Toleranssi | -20...80% |
| Korkeus | 6mm |
| Rasteri | 10mm |
| Halkaisija | 11,5mm |
| Rungon koko | Ø11,5x6mm |
| Kapasitanssi | 0,47F |
| Toimintajännite | 5,5V DC |
| Kauppanimi | EDLC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista