- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 220MF - 5,5VDC - -20÷80% - 7X11,5MM - 75OHM
EDC224Z5R5H

Valmistaja Knowles Corporation Asennus THT Toimintalämpötila -25...70°C Rasteri 10mm Rungon koko 7x11,5mm Toleranssi -20...80% Kapasitanssi 0,22F Korkeus 5,5mm Halkaisija 11,5mm Toimintajännite... Lue lisää
190,19 €(Sis.alv)
151,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EDC224Z5R5H-KNO-0
- Paino: 2.2 g
- Halkaisija: 11,5mm
- Kapasitanssi: 0,22F
- Kond. tyyppi: superkondensaattori
- Korkeus: 5,5mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: -20...80%
- Valmistaja: Knowles Corporation
- Toimintajännite: 5,5V DC
- ESR resistanssi: 75Ohm
- Rungon koot: 7x11,5mm
- Pakkauskoko: 44 kpl
- Tilattavissa 21 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Knowles Corporation |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rasteri | 10mm |
| Rungon koko | 7x11,5mm |
| Toleranssi | -20...80% |
| Kapasitanssi | 0,22F |
| Korkeus | 5,5mm |
| Halkaisija | 11,5mm |
| Toimintajännite | 5,5V DC |
| ESR resistanssi | 75ohm |
| Kondensaattorin tyyppi | superkondensaattori |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €