
KEMET
SUPERKONDENSAATTORI - THT - 0,1F - 5,5VDC - -20÷80% - RASTERI: 5,08MM
FTW0H104ZF
Tuotekoodi: FTW0H104ZF
408,45 €(Sis.alv)
325,45 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | EATON ELECTRONICS |
| Kondensaattorin tyyppi | superkondensaattori |
| Asennus | THT |
| Kapasitanssi | 0,1F |
| Toimintajännite | 5,5V DC |
| Toleranssi | -20...80% |
| Rungon koko | Ø13,5x8,3mm |
| ESR resistanssi | 50ohm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Korkeus | 8,3mm |
| Halkaisija | 13,5mm |
| Tuotantosarja | KW |

