- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Recoy/RAYEX ELECTRONICS Releen tyyppi miniatyyri Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Toimintalämpötila -30...85°C Rasteri 2mm Kytkentäaika 8ms... Lue lisää
3,52 €(Sis.alv)
2,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEG-1A-24F
- Paino: 8.5 g
- Kelan resistanssi: 1,6kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: Recoy/RAYEX ELECTRONICS
- Ulkoiset koot: 19,5x15,8x15mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: LEG
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 15A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 15A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 240V AC
- Kytkentäjännite: max. 100V DC
- Kytkentäaika: 8ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 15A/120VAC - LEG LEG-1A-24F
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Recoy/RAYEX ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Rasteri | 2mm |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Paluuaika | 8ms |
| Kelan virta | 15mA |
| Ulkomitat | 19,5x15,8x15mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 360mW |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 15A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 15A / 120V AC |
| Kelan vastus | 1,6kohm |
| Kytkentäjännite | max. 100V DC |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Tuotantosarja | LEG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista