- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHORI ELECTRIC Asennus PCB Ulkomitat 65x45,9x53mm Liitoksen materiaali hopea-sarja Tuotantosarja S30 Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO + SPST-NC Releen tyyppi... Lue lisää
2825,35 €(Sis.alv)
2251,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S30-24-1X-200
- Paino: 80 g
- Kelan resistanssi: 192Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SHORI ELECTRIC
- Ulkoiset koot: 65x45,9x53mm
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: S30
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentäaika: 30ms
- Sähköinen käyttöikä: 30000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO + SPST-NC
- Pakkauskoko: 160 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO + SPST-NC - UKELAN: 24VDC - S30 S30-24-1X-200
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SHORI ELECTRIC |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 65x45,9x53mm |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Tuotantosarja | S30 |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO + SPST-NC |
| Releen tyyppi | teho- |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Paluuaika | 10ms |
| Kytkentäaika | 30ms |
| Kelan virta | 125mA |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 3W |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 200A |
| Kelan vastus | 192ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista