- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHORI ELECTRIC Asennus PCB Rasteri 2,5mm Paluuaika 5ms Kytkentäaika 10ms Ulkomitat 15,6x12x13,5mm Kelan virta 25mA kosketusvastus 100mohm Tehonotto kelan kautta 0,6W Kelan nimellisjännite... Lue lisää
1,72 €(Sis.alv)
1,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S3M-24-1C
- Paino: 5.4 g
- Kelan resistanssi: 960Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2,5mm
- Toimintalämpötila: -30...55°C
- Valmistaja: SHORI ELECTRIC
- Ulkoiset koot: 15,6x12x13,5mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: S3M
- DC-kosketinkuormitus @R: 20A / 14V DC
- Kytkentäjännite: max. 14V DC
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SHORI ELECTRIC |
| Asennus | PCB |
| Rasteri | 2,5mm |
| Paluuaika | 5ms |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 15,6x12x13,5mm |
| Kelan virta | 25mA |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,6W |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 14V DC |
| Maks. kosketinten virta | 20A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 14V DC |
| Kelan vastus | 960ohm |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Tuotantosarja | S3M |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -30...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista