- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHORI ELECTRIC Koskettimien asetukset SPDT DC-kosketinkuormitus @R 12A / 120V AC Tuotantosarja S7 Toimintalämpötila -30...55°C Kelan virta 15mA Ulkomitat 16,5x20x20,2mm kosketusvastus... Lue lisää
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S7-24-1C
- Paino: 11.5 g
- Kelan resistanssi: 1,6kOhm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -30...55°C
- Valmistaja: SHORI ELECTRIC
- Massa: 13g
- Ulkoiset koot: 16,5x20x20,2mm
- kosketusvastus: 50mOhm
- Tuotantosarja: S7
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 12A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 240V AC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | SHORI ELECTRIC |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| DC-kosketinkuormitus @R | 12A / 120V AC |
| Tuotantosarja | S7 |
| Toimintalämpötila | -30...55°C |
| Kelan virta | 15mA |
| Ulkomitat | 16,5x20x20,2mm |
| kosketusvastus | 50mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 360mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 24V DC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Kelan vastus | 1,6kohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista