- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHORI ELECTRIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 3A DC-kosketinkuormitus @R 1A / 120V AC... Lue lisää
3,63 €(Sis.alv)
2,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S2-12
- Paino: 3.4 g
- Kelan resistanssi: 400Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: SHORI ELECTRIC
- Massa: 3.5g
- Ulkoiset koot: 15,7x10,7x11,3mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: S2
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 120V AC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tilattavissa 6 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | SHORI ELECTRIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 3A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 120V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 24V DC |
| Tuotantosarja | S2 |
| Kytkentäjännite | max. 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 120V AC |
| Releen tyyppi | pienioisreleet |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 400ohm |
| Ulkomitat | 15,7x10,7x11,3mm |
| Tehonotto kelan kautta | 360mW |
| Kelan virta | 30mA |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista