- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja TE Connectivity Toimintalämpötila -40...125°C Asennus aluslevy Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Paluuaika 2ms Kytkentäaika 7ms Ulkomitat 28,5x28,5x36,8mm... Lue lisää
189,38 €(Sis.alv)
150,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 119040202-TEC-0
- Paino: 28 g
- Kelan resistanssi: 85Ohm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Ulkoiset koot: 28,5x28,5x36,8mm
- Liitoksen materiaali: hopea
- Kytkentäaika: 7ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 11 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Asennus | aluslevy |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Paluuaika | 2ms |
| Kytkentäaika | 7ms |
| Ulkomitat | 28,5x28,5x36,8mm |
| Kelan virta | 141mA |
| Tehonotto kelan kautta | 1,7W |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 85ohm |
| Liitoksen materiaali | hopea |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €